13 בספטמבר 2012 | קטגוריה: כללי

בחירת ארונות הזזה לא רק פרקטיות גם עיצוב

אם כבר החלטתם להחליף את ארונות הבית המיושנים בארונות חדשים, מומלץ בכול פה לרכוש ארונות הזזה. ארונות אלה, הם לא רק פרקטיים יותר, הם גם יפים מאוד ומעוצבים למשעי, כלומר מדובר על רהיט דקורטיבי בפני עצמו. ארונות הזזה תוכלו למצוא במגוון צבעים ועיצובים, וכול שיש לעשות, הוא לחפש באמצעות רשת האינטרנט, חברות ריהוט המייצרות ארונות הזזה, כך תוכלו להתרשם ממגוון תמונות להמחשה, ולקבל איזשהו רעיון לגבי הארון המתאים לכם. במאמר זה תוכלו לקרוא על בחירת ארונות הזזה, ארונות שהם בנוסף לפרקטיים גם מעוצבים לטעמכם.

על ההבדל שבין ארונות רגילים לארונות הזזה

הארונות הסטנדרטיים נפתחים כלפי חוץ באמצעות ציר, ואילו ארונות ההזזה נפתחים אך ורק לצדדים, מה שחוסך הרבה מאוד מקום ולכן הם אידיאליים לחדרים קטני מימדים, אך לא רק. לארונות הזזה ישנן מסילות וכך ניתן להניע אותם מצד לצד. ניתן לפתוח אותם מהאמצע או מצד ימין או מצד שמאל. מבפנים, הארונות מסודרים בצורה פרקטית מאוד, הם מהווים פתרון אחסון אופטימאלי. אבל, הארונות הללו לא רק מהווים פתרון אחסון מצוין, הם גם מעוצבים נהדר, ולכן הם מתאימים לכול חדרי הבית. ניתן להציבם הן בחדרי ההורים והן בחדרי הילדים, ואם הבית שלכם קטן, הם יכולים לחסוך לכם הרבה מאוד מקום. ניתן להתקין ארונות הזזה גם בחדר האמבט וגם במטבח.

יתרונות נוספים לארונות הזזה

ארונות הזזה הינם פרקטים במיוחד, ולמרות זאת, הם נחשבים לפריט עיצובי. ניתן לאחסן בהם לא רק בגדים, אלא גם חפצים להם אתם לא מוצאים שום מקום אחר. ארונות הזזה אינם יקרים יותר מארונות רגילים, אך מומלץ להשקיע בארון אם אתם מתכננים שהוא ישמש אתכם למשך שנים מרובות.

על העיצוב

כאמור דיברנו על הפרקטיות, אך עדיין לא דיברנו על עיצוב. ארונות הזזה הינם פריט ריהוט מעוצב ודקורטיבי וניתן לבחור אותם במגוון עיצובים וצורות. ניתן להזמין ארון הזזה שכול דלתותיו הן מראות, או לשלב בארון לפחות מראה אחת. כך תחסכו לכם את ההוצאות על מראה גדולה, ותחסכו לכם מקום בחדר. תוכלו להזמין ארונות בעלי 2 דלתות וארונות בעלי 3 דלתות, כך שתוכלו להתאימם לגודל החדר. תוכלו לבחור את הדלתות באיזה גוון שרק תירצו. לחדרי ילדים מומלץ לבחור ארונות בגוונים עליזים. בסניפי שילב תוכלו להתרשם מדוגמאות. ניתן למצוא כיום גם ארונות הזזה משולבי זכוכית, ארונות זכוכית בשילוב איורים שונים, ארון הזזה העשוי מסוגי עץ שונים, כגון עץ מייפל, ארון הזזה בעל שתי דלתות משולב עם מגירות מבחוץ, דלתות שילוב זכוכית עם גב עץ, ארונות העשויים מעץ וונגה ועוד.

כפי שניתן להבין, מבחר ארונות ההזזה הוא פשוט עצום, כול דגם ניתן למצוא בכמה וכמה צבעים, ובסך הכול מדובר על פיתרון עיצובי מושלם לכול חדרי הבית. הנגריות והעסקים השונים, מעניקים לכם אחריות להרבה מאוד שנים, כך שבכול עת בה נתקלתם בבעיה או תקלה, בהחלט יש לכם אל מי לפנות, ולקבל את השירות הטוב ביותר.

התגובות סגורות.