1 באפריל 2015 | קטגוריה: מאמרים

בנייה קלה – טכנולוגיה פוגשת נדל"ן

בנייה קלה היא דבר ההופך פופולארי יותר ויותר בעולם הנדל"ן. למרות השם, בנייה קלה היא חסונה ואיכותית ואינה פחות טובה מכל שיטה אחרת. הטכנולוגיה החדישה מאפשרת בימינו בנייה מכל הסוגים, תוך חיסכון משמעותי בזמן ובכסף, בכל עיצוב וכל סגנון אפשריים. בנייה קלה בצפון הארץ כבר מצויה מאוד וצפויה ללכת להיות יותר ויותר מבוקשת.

בנייה קלה – רק יתרונות

הפרט אשר כל הנראה הוא החשוב ביותר, הוא עלויות הבנייה הקלה. על פי הניסיון, בנייה קלה חוסכת בהוצאות במידה משמעותית מאשר בנייה קלאסית ומבנים בנויים מוכיחים שהטכנולוגיה שינתה את עולם הנדל"ן מקצה לקצה.

כל תכנון מבנה בשיטה זו מאפשר עיצוב אישי, עם הרבה יותר גמישות מאשר מבנה קלאסי. מלאכת העיצוב תהיה הרבה יותר מעניינת גם לאדריכלים, אשר יכולים לעצב הרבה יותר פרטים בבית מבלי להיתקל במכשולים הקשורים לשלד המבנה. כמעט כל אופציה אפשרית לשינוי, כמו גודל חלונות, גובה החלל, גודל הדלתות, עובי הקירות ועוד.

הבנייה הקלה היא ידידותית לסביבה ונקייה מאוד. אין צורך במכולות פסולת גדולות והאוויר אינו מאובק ומטריד. חומרי הגלם מגיעים מוכנים ובכמות המדויקת לאתר הבנייה.

איכות הבידוד בבנייה קלה הינו מהטובים ביותר הקיימים בעולם הנדל"ן. הבנייה מורכבת מאלומיניום הממולא בפוליסטירן, שהוא חומר בידוד מיוחד במינו בעל רמת בידוד גבוהה ועמידות איתנה. שילוב זה מקנה עמידות בפני חום וקור ורעשים. לבנייה קלה בצפון או בדרום, ראוי לציין גם את החיסכון הרב בעלויות החימום או הקירור, הזולים בהרבה במבנים אלו.

ראפ - בנייה קלה

בנייה קלה בצפון – כמה פרטים חשובים

בנייה קלה מצטיינת בעיקר בשימוש בחומרים קלים יותר מבטון וברזלים. הבנייה מורכבת בעיקר מחומרים כמו עץ, גבס, פלדה, אלומיניום ושלל חומרי בנייה פלסטיים.

הבנייה הקלה היא טכנולוגיה המשמשת כבר שנים רבות לבנייה באירופה או אמריקה. בארץ השיטה הזו לא הייתה פופולארית במיוחד ושימשה בעיקר לבניית מחסנים, מבנים צבאיים, האנגרים ועוד. לאחר התפתחות הטכנולוגיה, הבנייה הקלה צוברת תאוצה רבה כבסיס לכל סוג מבנה, כולל מבני מגורים. למרבה ההפתעה יותר ויותר מתעניינים בשיטה זו הודות לחיסכון הרבה והזמן הקצר. תוך זמן קצר, בנייה קלה בצפון הארץ עד לדרומה תהיה השיטה האולטימטיבית להקמת מבנה.

בנייה בשיטה הקלאסית אורכת בדרך כלל זמן רב, ולעולם אין צפי מיוחד באשר לתאריך הסיום. בבנייה קלה, ברגע שתוכנית הבנייה מוכנה, הרוב המוחלט של החלקים מיוצר במפעל ולאחר הייצור, ההרכבה יכולה להסתיים תוך ימים מספר. כל זאת ללא פסולת או תקלות בלתי צפויות העלולות להאריך את משך הבנייה.

התגובות סגורות.