19 בדצמבר 2011 | קטגוריה: מאמרים

גז בישול בבית

לבישול בגז של אמישראגז ישנם יתרונות ברורים הנראים לעין שכל בשלן ביתי מבחין בהם משימוש ראשון – בישול על להבת גז פשוט מפיק מאכלים טעימים יותר כיוון שהבישול וחימום הכלים אחיד ויציב; השליטה על להבת גז אמישראגז מאפשרת גמישות מקסימלית בכמות החום הנדרשת, (המאכלים אינם נשרפים או לחלופין לא מתחממים כפי שקורה רבות בשימוש בכירה חשמלית); השימוש בכירת גז נצרך להרבה מאכלים הדורשים קלייה או מגע באש חיה.

אך מלבד כל היתרונות הללו, קיימות עוד סיבות רבות להעדיף שימוש בגז אמישראגז על פני שיטות בישול אחרות.   גז הבישול (גפ"מ –  גז פחממני מעובה), הוא מקור לאנרגיה נקייה במיוחד, כיוון שהוא אינו מזהם את כדור הארץ,  אינו דולף לאדמה ומזהם מי תהום, וגם בשריפה הוא בעל בעירה יציבה וטובה יותר מכל מקור דלק אחר.

גז אמישראגז הוא בטיחותי במיוחד, ויש לו תוספת ריח אופיינית כך שגם בסכנת דליפה ולו הקטנה ביותר, מייד תוכלו להריח את הסכנה ולסגור את ברז הגז בקלות, דבר שהופך את הבישול לבטוח בהרבה משיטות בישול אחרות המבוססות על חשמל.

גז הבישול של אמישראגז משתלם וחסכוני במיוחד, צריכת גז זולה באופן משמעותי מצריכת החשמל ומתאימה הרבה יותר לשימוש בבישול בכיריים ובתנורים. את גז הבישול של אמישראגז ניתן לצרוך בשני אופנים נוחים המתאימים עצמם לצרכיכם; באספקה מרכזית לבניין והתקנת מונה ביתי, או במיכלים אישיים בני 12 או 48 ק"ג.

מוקדי השירות של אמישראגז זמינים לבקשותיכם ופניותכם ונציגי החברה ערוכים לקבל את פניותיכם עשרים וארבע שעות ביממה ובכל ימות השבוע, הזמנת מיכלי גז תעשה עבורכם בהקדם האפשרי ואין כל סיבה להיות תלויים בהפסקות והפרעות החשמל התכופות שקיימות בארץ.
אספקת גז אמישראגז מובטחת לכם בכל ימות השנה ובכל תנאי, דבר ההופך את גז הבישול לבחירה ההגיונית והזמינה ביותר.

גז בישול אמישראגז – מושלם לבישול זול, בטיחותי, זמין תמיד ושומר על הסביבה, פשוט לא ניתן לבקש יותר מזה.

התגובות סגורות.