22 באוגוסט 2013 | קטגוריה: מאמרים

דלתות פנים מעוצבות

דלתות פנים מעוצבות כשמן כן הן. הן מעוצבות והן הפנים של הבית. בכל בית שעבר שיפוץ כללי או בית חדש שעכשיו נבנה טורחים המעצבים או בעלי הבית להחליף דלת עיצובית מאוד לכניסת הבית. אך חשוב לציין שהחלפת דלתות בבתים ישנים יכולה לשנות את ההרגשה הכללית בצורה משמעותית. פתאום בית שכזה הופך להיות אקסלוסיבי ומזמין יותר. דלתות פנים מעוצבות מגיעות בסגנונות שונים. רובן עשויות ממתכת, חלקן מעץ כבד ודחוס וכאלה שמשולבות בין השניים. דלתות פנים מעוצבות יכולות להגיע עם חריטות מתכת ייחודיות, עם גבשושיות עץ מעוצבות ואפילו אבני פסיפס דקורטיביות שמושכות את העין עד מאוד.

עיצוב חדשני

דלתות פנים מעוצבות הוא טרנד חדש שהולך ומתפתח והיום יותר אנשים מבינים כי הדלת היא הפנים של הבית והיא יכולה לשנות את האוירה בכניסת הבית. מעבר ליופי העיצובי שמתחדש ומתעדכן כל הזמן קיים גם הפן הבטיחותי. לרוב דלתות פנים מעוצבות מאסיביות יותר ומסיבה זו בדיוק הן הופכות בטיחותיות יותר. הן אוטמות את הכניסה בצורה אבסולוטית והמנעול שלהן הוא מהמשוכללים שיש בשוק. אז היופי והבטיחות הם אלמנטים חשובים בבחירת דלת פנים מעוצבת לבית אך חשוב מאוד לזכור כי יעילות חדירת הרעשים או יותר נכון לומר אי חדירת הרעשים עולה אפילו על קירות. הדלת אוטמת את הרעשים באופן מוחלט ומבדדת את המתרחש בבית למתרחש בחוץ.

יצירת אזור אישי

חשוב לציין כי דלתות פנים מעוצבות הן דלתות שמיוצרות בגדלים שונים, צבעים שונים ועובי אחר. לכן דלתות פנים מעוצבות יכולות לשמש לא רק כדלתות כניסה לבית מגורים אלא גם כדלתות דקורטיביות בין חדרי הבית. מה שמעבר ליופי ולקישוט שהן מביאות איתן הן מאפשרות בידוד מוחלט ממה שמתרחש בחדרים ולבית. לאלו שפרטיות חשובה להם דלתות פנים מעוצבות יהפכו את החדר או היחידה שלכם לאיזור אישי ושקט בו תוכלו להתנהל בכל שעה ביום באיזה אופן שתבחרו. דלתות לבית מיוצרות יחד עם המשקופים, בהתאם להם בצורה, בטקסטורה ובצבע. גם מגוון הידיות לדלתות הוא רחב מאוד ויש אפשרות לשנות את כיוון פתיחת הדלת, כמו דלת הזזה והכל בהתאם למקום בו בוחרים לשים את הדלת.

התגובות סגורות.