11 באפריל 2013 | קטגוריה: מאמרים

חשיבות המזרון בתכנון חדר השינה

רבים מאיתנו סובלים ממחסור בשינה ועושים מעט מאוד על – מנת להתגבר על זה, בהתחשב בלחצים של חיי היום והעיסוק בעולם התעשייה המודרני. רבים מאיתנו זקוקים למנוחת הלילה ולהתאושש מההמולה של חיי עיר.

בדרך כלל מזרון לא נחשב ככלי עיצובי אבל שחושבים על- כך לעומק המזרון תופס נפח של עד כעשרים אחוז מחדרי השינה שלנו.

מזרון עשויי למעשה משלוש שכבות עקריות. כל השכבות האלה מספקות פונקציה ספציפית משלהם החיונית להצלחת האיכות הכוללת של המזרן. השכבה העליונה היא של "איש החזית" של  המזרן, ואם נשים את זה באנלוגיה של להקות אזי הוא הסולן המרכזי דוגמאת בון ג'ובי, כולם יודעים מי הלהקה אבל לא הרבה יכולים לציין את שמות שאר חברי הלהקה או להכיר את פרצופם.  הבסיס העליון הוא מה שבדרך כלל כולנו מחפשים לראות כשאנו הולכים לקנות מזרון.שכן אף אחד מאיתנו לא יקנה מזרון שנראה מלוכלך או לא "מגרה" מספיק לשכב עליו.

 השכבה השנייה היא השכבה בעלת הצפיפות גבוהה יותר, האיכות של חלק זה של המזרן היא בעצם הסיבה של עד כמה אתה מוכן לשלם על המזרן, כך שהחלק הזה מהווה את איכות המזרון עצמו. דוגמא לכך בהמשך לאנלוגיה שלנו היא לכותב השירים של הלהקה כגון נואל ג'אגר מאוייזסס. הוא זה שאחרי בעצם ללהיטים של הלהקה. כך גם השיכבה השניה שאחראית על החלק הכי חשוב במזרון.

 השכבה השלישית והאחרונה היא הבסיס למזרן, הוא מספק שלמות מבנית, ועולה בקנה אחד עם אנלוגיות שאומרת כי בסיס טוב הוא התשובה לכל. אולי הוא לא  הכי לא אסתטי במיוחד, אבל בלי זה ככל המבנה פשוט יקרוס. כמו למשל רינגו סטאר מהביטלס הוא אולי הכי פחות יפה בחבורה ואולי אפילו הכי פחות מוכשר אבל בלעדיו זה פשוט לא היה זה.

מזרונים לפי דעת הרב אולי אינם הדבר הראשון אם בכלל שהאורחים בודקים כשהם באים לביתכם, אבל הוא כן  הרהיט הכי חשוב שאתם שוכבים לישון בלילה. אז פעם הבאה שאת מחליטים לקנות מזרון בידקו איך הוא מתייבש עם הרוח הרעיונית של קונספט החדר והפאן הרוחני של אישייותכם. התאימו אותו לעיצוב הבית בכלל וחדר השינה בפרט.

התגובות סגורות.