13 בספטמבר 2012 | קטגוריה: כללי

טיפים לחסכון בעיצוב הבית

במיוחד בימים אלה, בהם אנו נדרשים להדק את החגורה ככול שניתן, הרי יוקר המחייה מרקיע שחקים, ולעומת זאת, המשכרות שלנו נשארו כפי שהיו, כדאי לחשוב כיצד חוסכים בכול הקשור לעיצוב הבית, וזאת מבלי לוותר על עיצובו ועל השקעה בטיפוחו. כדאי מאוד להיעזר באינטרנט, לקרוא מאמרים על נושא עיצוב הבית למצוא טיפים לחסכון בעלויות. גם במאמר זה תוכלו לקרוא על טיפים חשובים לחיסכון בעיצוב הבית.

חיסכון בקניית ריהוט

כולנו יודעים שרהיטים הם מאוד יקרים. למעשה, לעיתים אנשים נאלצים לקחת הלוואות מהבנק או לשבור קופות חיסכון, רק על מנת לרכוש רהיטים חדשים. אז איך ניתן לחסוך? הרהיטים המשמשים אותנו, אינם רק פונקציונאליים. אומנם, ניתן לרכוש את הרהיטים הפשוטים והזולים ביותר, אבל כסאות הם הרבה מעבר לרהיט שניתן רק לשבת עליו, ומיטות הן הרבה מעבר לרהיט המשמש לשינה. הרבה מאוד אנשים בוחרים את הרהיטים על פי טרנדים אופנתיים, מומלץ לרכוש אך ורק רהיטים שאתם באמת צריכים, ולא לרכוש רהיטים שלא יעשה בהם שימוש או אשר אינם מהווים את הכרח המציאות.

מומלץ גם לרכוש את הרהיטים באמצעות רשת האינטרנט. בארץ, תוכלו למצוא מגוון אתרים להשוואת מחירים. תוכלו לבחור את הרהיט המועדף עליכם, ולראות באיזו חנות מוכרים אותו במחיר המוזל ביותר. בחנויות, תוכלו גם לחפש מבצעים משתלמים. ככלל, רכישה באמצעות האינטרנט, תמנע מכם את ההסתנוורות והבלבול מהשפע הרב. כך תהיו הרבה יותר ממוקדים.

קניית מוצרים משומשים

ברשת האינטרנט קיימים גם הרבה מאוד אתרים המציעים לכם לרכוש רהיטים ומוצרים אחרים לבית, במצב טוב, אבל שאינם חדשים. גם אם אתם מוצאים עצמכם נרתעים מרכישת רהיטים מיד שנייה, תתפלאו למצוא רהיטים שמורים כחדשים, או רהיטים שעדיין לא נעשה בהם כול שימוש, ובמחירים מוזלים, וודאי בהשוואה למחירי הריהוט בחנויות.

חיסכון בעיצוב המטבח

עיצוב המטבח הוא עניין מורכב למדיי. מדובר על חלל בו אנו מבלים שעות מרובות, מבשלים בו, ואולי אף אוכלים במטבח, במקרה ושולחן האוכל שלכם ממוקם שם. אם המטבח שלכם כבר מעוצב בצורה נאותה וקל לכם לעבוד בו, להסתובב ולבשל, אין שום צורך להזמין מעצב פנים או שיפוצניק ולהתחיל לשבור קירות. באמצעות שינויים מינוריים ובשליפת מקדחה בלבד, תקבלו מטבח משודרג, וכך תחסכו באלפי שקלים. תוכלו להחליף את חזיתות ארונות המטבח, במקום לרכוש ארונות חדשים לגמרי. תוכלו גם להחליף את ידיות הארונות, אומנם מדובר על שינוי מינורי, אבל תתפלאו, הוא יכול לעולל פלאים. כיום מבחר הידיות הוא עצום, ניתן לבחור ידיות מעוצבות ודקורטיביות.

אם אין לכם די ממון להחליף את ארונות המטבח, ישנו עוד פיתרון מצוין, הדבקת טפטים על הארונות. הגלילים הם זולים למדיי, ואם יש לכם ידי זהב, תוכלו להדביק אותם לבד. באתרי האינטרנט השונים לעיצוב הבית, תוכלו למצוא אתרים המציעים לכם לרכוש טפטים במגוון צבעים וטקסטורות.

לסיום: יצירתיות ומעוף הן מילות המפתח כאן. אל תתקבעו על הרעיון של להרוס הכול ולבנות הכול מחדש, ולרכוש את המוצרים החדשים והיקרים ביותר. עם קצת יצירתיות, תוכלו להתוודע למציאות אחרת – ניתן לעצב את הבית נפלא ובלא הרבה כסף.

התגובות סגורות.