2 ביוני 2014 | קטגוריה: מאמרים

יתרונותיו של אדריכל בעל ניסיון עשיר

אתם נכנסים אל הבית או הבניין, הכל נראה אפור, משעמם, ושלא לומר אפילו משמים. התחושה של אותו שיח יבש שנע ונד ברחבי המדבר מזכיר לכם מאוד את מה שמתרחש בכל הקשור לאווירה הביתית או אווירה בניין המגורים שלכם, אבל האם יש אפשרות, ויותר מכך, האם קיימים יתרונות לשיפור והעלמת התחושה הזאת? ואם כן, כיצד הם ניתנים לביצוע?
האם הבית, הדירה או הבניין שלכם כוללים פוטנציאל אמיתי לשינוי אווירה למשהו רענן, צעיר ו"עשיר" יותר? יתרונותיו של אדריכל בעל ניסיון על פני פעולת הניסוי והתהייה נמצאים ממש בגוף ההגדרה, היכולת להגיע לתוצאה יעילה, נעימה ואפילו נכונה מבחינת השקעה עתידית או השקעה קיימת תביא אתכם לאותה מטרה אליה אתם חותרים, התחושה הנעימה בעת הכניסה אל הבית והשבחת מראה ושווי הנכס באמצעות כמה נגיעות קלות בלבד…

כאשר אתם מעצבים את הבית – האם אתם באמת יודעים למה את זקוקים?
במקרים רבים, לקוחות לא מעטים נוטים להתחכם ולעצב בכוחות עצמם את השטח הפנימי, שהרי, "אף אחד לא מכיר את הבית שלי יותר טוב ממני" ו "מי יכול לעשות את זה יותר טוב אחרי מגורים של כמה עשרות שנים באותו מקום?" האמירות הללו אין נכונות ובלתי ניתנות לערעור יחד עם זאת, היכולת שלנו לסייע לאדריכל ליצור את אותו שינוי ואותו שיפור ברמת הסגנון והאווירה תוך ביצוע עבודה משותפת והיכולת של האדריכל לפקס ולארגן את הרצונות שלנו, יביאו לנוסחה מנצחת שתעזור לכם לעצב את פנים הבית בפעם אחת, בשונה מעיצובים חוזרים כמעט מידי שנה.
רבים מאתנו לא עוצרים על בחירת העיצוב הראשונית מאחר שקצת קשה להבין את התמונה הכוללת באופן אובייקטיבי ומאורגן. אדריכל פנים מקצועי ידע לסדר לנו את המחשבות תוך הבנת ההיבט המקצועי וההיבט הרגשי בנושא עיצוב הבית או הדירה הפרטית.

ניסיון הוא לא הכל – יכולת התאמת העיצוב לדייר ולאופי
מעבר לניסיון, חשוב מאוד שהאדריכל שלכם ידע להתאים את העיצוב לאופי ומהות הדיירים, וכמובן, מבנה הבית מבחינת המעטפת הפנימית שלו. מעבר לנראות והחזותיות של הדירה או הבית על האדריכל להיות מספיק מקצועי, מנוסה ובעל אינטליגנציה עיצובית-רגשית מספקת כדי להיות מסוגלת "לגעת", בפינות האינטימיות ביותר בחדרי הדייר, חדרי ליבו ודירתו כאחד כמובן.
עיצוב ואדריכלות הפנים הן נישות רגישות ואינטימיות במיוחד, ולא בכדי, הכניסה אל הבית שקולה לכניסה לאזור הנוחות וההגנה שלכם, הפינה שחייבת להיות המענה הנינוח ביותר שלכם בשעות המנוחה ושעות הפנאי – האם אתם תוכלו לעשות את זה באופן עצמאי ולאחר ניסיון אחד בלבד?

כאשר אתם מעצבים לבד אתם משלמים יותר – כיצד זה יתכן…?
ייתכן גם ייתכן. כפי שציינו, בדרך כלל, כאשר אנחנו מעצבים לבד, אנחנו נוטים לעשות את אותו ניסוי ותהיה מפאת חוסר המקצועיות והניסיון. אדריכל בעל ניסיון עשיר יוכל למקד אותנו באופן פשוט ומאורגן יותר ובכך ליצור את עיצוב החלומות שלנו לאחר ניסיון אחד בלבד ולאחר תכנון אדריכלי מוקפד, הן מבחינת החזותיות והן מבחינת נוחות העיצוב. עיצוב חכם ישפיע ביתר שאת על שווי הנכס ובמקרים רבים יביא לכם את העלויות אליהם אתם חותרים גם באשר ההתראה היא קצרה ביותר.
המוטו של אדריכלות הפנים והיתרון המשמעותי ביותר מבחינת המקצועיות בתחום, אם כן חייבת להיות: אין חכם כבעל מקצוע…

התגובות סגורות.