19 באפריל 2012 | קטגוריה: מאמרים

יתרונות שיש קיסר

קצת מידע על שיש קיסר

ישנם אלמנטים שונים הקשורים לעיצוב הבית והפיכתו לפרקטי ומושך אשר אותם פשוט אין לבחור מהסטנדרט הרגיל, המשעמם והניתן להחלפה. אחד מאותם אלמנטים הוא השיש אשר קובע במידה רבה את עיצוב הבית כולו, נוכח במספר חדרים מרכזיים בבית והחלפתו באופן תדיר פשוט אינה משתלמת. לכן, ההמלצה של רוב מעצבי הפנים היא לבחור מוצרי שיש לבית באיכות הגבוהה ביותר, כאשר ללא ספק שיש קיסר עומד בראשם.

מדוע דווקא שיש?

כאשר אתם עוברים לדירה חדשה או משפצים בית קיים אתם רוצים לוודא כי פעולות השדרוג הנוספות אשר יתרחשו בעתיד יכללו עבודות תחזוקה ורענון של הבית אך לא החלפת אלמנטים מסיביים אחרים קיימים. כאשר אתם בוחרים בשיש לטובת משטח העבודה במטבח, המרצפות, המדרגות או שיש בחדר המקלחת, אתם יודעים שקיבלתם שקט נפשי וטון עיצובי משמעותי, במיוחד כאשר בחרתם את שיש קיסר בתור האופציה המובילה. שיש מעיד על יוקרה, משדר תחושת ניקיון ומלבד לתכונות אלו הוא גם קל לניקוי וכמעט שאינו דורש תחזוקה – כל זאת בלבד שבחרתם בשיש הנכון לכל "משימה".

מדוע דווקא שיש קיסר?

שיש קיסר לוקח את כל היתרונות שיש לשימוש בשיש בבית ומעצים אותם לגבהים שלא הכרתם עד כה. ראשית כל, שיש קיסר הינו אחד מסוגי השיש החזקים ביותר שניתן להשיג, דבר אשר מעיד על היכולת שלו לשרת את בעליו לאורך זמן ולשמור על מצבו כחדש.

שנית, למרות חוזקו, שיש זה מגלה גמישות עיצובית יוצאת דופן כך שאתם יכולים לזכות באריחי שיש בכל גודל וצורה, דבר אשר בא לידי ביטוי בשיש למטבחים, מרצפות ואריחים לחדר האמבטיה. באופן זה תוכלו לעצב באמצעות שיש קיסר כל חדר וחדר בבית.

שלישית, שיש קיסר שייך לקבוצת משטחי השיש הסינטטיים ולכן הוא מבטא את כל מה שיש באבן שיש "רגילה" ואף יותר, דבר אשר ניתן בבירור לראות במגוון הצבעים והגוונים האפשריים לשיש זה, פסיפס של שילובי צבעים או צבעים אחידים ומלכותיים אשר לא ניתן למצוא בשום סוג של שיש אחר.

שיש קיסר – למטבח, למרצפות, לחדרי אמבט, חיפוי קירות ויצירת דלפקים – איתו הכל אפשרי, בעיצוב מלכותי ומרשים לאיכות שנשמרת זמן רב

התגובות סגורות.