12 באפריל 2015 | קטגוריה: מאמרים

מהו הקשר בין עיצוב וגרפיקה לעולם העיצוב פנים?

היום בעולם העיצוב פנים לא ניתן כמעט להעביר הדמייה אחת ללא הליטוש הסופי של המעצבים הגרפיים, אם אתם משתמשים בתוכנת האוטוקד או בתוכנות לעיצוב פנים אחרות כגון Home Designer Suite , או   Homestyler עליכם לבצע את רוב הליטושים שלכם בתוכנות גרפיות כגון הפוטושופ או האילוסטרייטור, תוכנות אלו הם לא רק לשימוש המעצבים גרפיים בהכנת לוגואים או כרטיסי ביקור אלה מרנדרות את הגרפיקה להדמייה עם נגיעות אישיות להדמייה. בעולם ההדמיות כדאי לדעת את כל הטיפים והטריקים שאפשר כדי להעביר את ההדמיה בצורה הכי טובה שיש ולאישור המהיר של הלקוחות שלכם. מאמר זה אכן יחדד לכם את הנושא ויאפשר לכם להבין על יכולותיה של תוכנת הגרפיקה לשימוש אישי שלכם.

 

קשר ישיר בין מעצבים פנים למעצבים גרפיים

במסגרת לימודי הגרפיקה אכן מעצבים לומדים איך לשדרג הדמיות דיגיטליות בצורות שונות, כיום ללא ליטוש סופי של השרטוט שלכם יהיה קצת קשה לקלוע ללקוח שלכם או לחברה שאתם מעצבים עבורה. גם אם לקחתם קורס מקצועי בתוכנת אוטוקאד עדיין עליכם לדעת את תוכנת הפוטושופ לביצוע כל ההדמיות הדיגיטליות, פוטושופ אמנם לא תבצע לכם את העבודה של השרטוט אך בהחלט תוכלו להוסיף אלמנטים גרפיים כדי לתת חיים להדמייה שלכם, את השרטוט שלכם תעבירו באמצעות קובץ פדפ ועליו תוכלו להמשיך לעבוד בשכבות בתוכנת הפוטושופ, תוכלו לבצע את כל הליטושים הסופיים כמו הצללות והוספת אלמנטים כדי לאפשר למתבונן להבין מה הוא הולך לקבל. במידה ואתם מכינים עיצוב ללקוח שאמור להראות איך יראה הבית לאחר שיפוץ תוכלו לצלם את הבית ולשתול אלמנטים גרפיים על ידי עיוות או הדבקה של חומרי הגלם למקומות שהם אמורים להיות שם, תוכלו להראות ללקוחות שלכם את הבית במספר גוונים שונים או במידה ואתם מחלטים לצבוע את הבית ולתת ללקוחות שלכם לבחור את הגוון שהם היו רוצים. היכולות של תוכנת הפוטושופ אינם מוגבלות בכלל ואפשר לראות כל עיצוב במספר דוגמאות וצבעים כך שמלאכת העיצוב פנים שלכם תראה הרבה יותר מקצועית אם תתנו ללקוחות שלכם אופציות לבחירה.

 

איך מכינים הדמיות דיגיטליות?

כיום תוכלו להוריד גרסאות חינמיות ברשת של תוכנת הפוטושופ, לאחר ביצוע ההורדה תוכלו ישירות לעבוד על השרטוט שלכם, במידה והקובץ עבודה שלכם הוא וקטורי פוטושופ תהפוך לכם אותו לפיקסלים, תוכנת אדובי פוטושופ הופכת את הקבצים לפיקסלים כדי להמשיך לבצע בו אפקטים, במידה ואתם מכינים עיצוב והדמייה של בניין או אזור מגורים תוכלו לגזור אנשים ולשתול אותם בקלות בשרטוט שהבאתם מתוכנת האוטוקד לדוגמה. הכנסת אלמנטים גרפיים מוסיפה המון ולאו דווקא עבודה על צבעים, תוכנת אוטוקד לא יכולה לתת את כל הגימורים שפוטושופ יכולה לבצע, גדלי הקובץ שאתם מביאים לא משתנה ותוכלו לתת לו שמירה נוספת של קובץ תמונה לפתוח שכבות ולהחליט איפה אתם רוצים שהאלמנט הגרפי שלכם יהיה, תוכלו לשכפל לדוגמה עץ שגזרתם ולשים אותו מספר פעמים בכל מיני מקומות שונים. או אפילו לגזור מתמונה שרכשתם חלקים ולהדביק אותם בשרטוט שביצעתם.

התגובות סגורות.