14 בדצמבר 2011 | קטגוריה: מאמרים

מה זה דפוס דיגיטלי ולמה זה טוב?

המצאת הדפוס היא אחת הדברים הכי בעלי משמעות לאנושות כולה ומהווה תרומה ענקית. בוודאות אפשר לקשור את היווצרותן של השפות לאחד מהתהליכים שקרו בעקבות המצאת הדפוס. התקשורת שאנו מכירים כיום גם היא חלק בלתי נפרד מהמצאת הדפוס. עם הזמן התחלנו להשתמש ביותר ויותר חומרים מודפסים וגם מכונות הדפוס הלכו והשתכללו וכיום יש שיטה מתקדמת הנקראת דפוס דיגיטלי.

כיצד עובד דפוס דיגטלי?

דפוס דיגטלי עובד בשיטה שונה לגמרי מהשיטות הקדומות. שיטות הדפוס הישנות יותר התבססו על העתק מקורי ושכפולו למאות עותקים נוספים. דפוס דיגיטלי עובד לפי חומר הנמצא על המחשב. דבר זה מאפשר להפיק עותקים מדוייקים מאוד באיכות מעולה ובמחיר הרבה יותר זול מאשר שיטות הדפוס הישנות יותר.

מה הם היתרונות של דפוס דיגיטלי?

אחד היתרונות הגדולים של דפוס דיגיטלי היא אין ספור שיטות העברת הקבצים הקיימות היום.
ניתן כיום בעזרת הדפוס הדיגיטלי להעביר את הקבצים הגרפיים ישירות לבית הדפוס ובכך לזרז את כל תהליך ההפקה ולחסוך את ההגעה הפיזית לבית הדפוס ולחסוך המון זמן בכל העולם הלחוץ שלנו.

דפוס דיגיטלי לצרכן הפרטי

היום כאשר רוצים להגיש עבודה בצורה מכובדת מאוד מומלץ לעשות זאת בעזרת דפוס דיגיטלי למרות שלרובנו יש כיום מדפסת בבית. עם כל הצער שבדר המדפסות הביתיות אינן יכולות לספק את איכות הדפסה של מכונות הדפוס הדיגיטלי מאחר המדפסות המקצועיות מדפיסות באיכות מאוד גבוהה.
אך השימוש של הדפסה דיגיטלית אינו רק לצורך הדפסת מגנטים ,הדפסת עבודות. ניתן גם להדפיס הזמנות לאירועים שחשוב מאוד שהיו באיכות הכי גבוהה שאפשר על מנת שליצור רושם חיובי על המוזמנים לאירוע.

כיום רוב תי הדפוס הדיגיטלי מאפשרים גם שירותים נוספים כגון הדפסה על קנבס או או יצור שלטים.

בנוסף, מאוד ממולץ לפני שפונים לבית הדפוס הראשונים שפוגשים לבצע סקר שוק ולברר מחירים ואת איכות המכונות בהם משתמש בית הדפוס. היום יש הרבה נוכלים בתחום וחשוב לדעת למי פונים ולברר מתי יספוק לכם את הסחורה.

אז אם אתם חושבים על הדפסה איכותית, דפוס דיגיטלי זהו בהחלט הפיתרון הטוב ביותר שיש.

התגובות סגורות.