18 במרץ 2012 | קטגוריה: מאמרים

מיני בר

מיני בר – ראש צלול יבחר במים צלולים

מים הם מצרך יקר מאין כמוהו אשר בלעדיו לא היו יכולים להתקיים חיים על פני האדמה. משחר ההיסטוריה, מים מעצבים את עולמנו מכל הבחינות: גיאולוגית, חברתית, פוליטית, כלכלית, ועוד. במדינת ישראל, יותר מאשר במקומות אחרים, מים מסמלים שפע וברכה עקב העובדה שהם מצרך נדיר באופן יחסי. בישראל ישנה בעייתיות בכל הנוגע למי השתייה שלנו. נוסף על כך שאין הרבה מים, איכותם של מי השתייה בברזים שלנו היא ירודה באופן יחסי למדינות מערביות רבות. עובדה מדאיגה זאת יכולה להיפתר רק בעזרת הצבת מתקן מיני בר ביתי חדשני ומשוכלל.

מיני בר הוא מתקן לסינון, חימום וקירור מים המותקן ישירות למערכת הצנרת של מי הברז בבית. יתרונותיו של המכשיר ברורים: מיני בר מעלים לחלוטין את הצורך להזמין מים מינרליים בבקבוקים לשימוש בבית, כיוון שהתוצר הסופי הם מי שתייה איכותיים ביותר ונקיים מרעלנים, חיידקים וכימיקלים. בעקבות הפסקת השימוש במים מבקבוקים גדולים, נחסכת הרבה עבודה פיזית הקשורה בהתעסקות עם בקבוקים אלה, והשגת מים טובים לשתייה הופכת לקלה ביותר. המכשיר צורך מעט אנרגיה ולא דורש אחזקה אינטנסיבית. יתרון נוסף הוא שמכשיר מיני בר יכול להיחשב רהיט לכל דבר, שכן ישנם עיצובים רבים לעשרות דגמים שונים  ואלה יכולים להיבחר, בין היתר, גם על פי מידת התאמתם לעיצוב המטבח.

מכשיר מיני בר, בנוסף ליכולתו לספק מים באיכות גבוהה, מאפשר לצרכן למזוג מים למשקאות חמים בהתראה של רגע, ולא לחכות לקומקום מלא מים שירתח. ואם אלו דווקא מים קרים לשתייה ביום חם שבהם חפצה נפשך הרי שמכשיר מיני בר יכול לספק גם את זה. ניתן לראות כי מטהרי מים למיניהם מספקים מרחב כה מגוון מבחינת שימושיהם עד כי אין ספק שמתקן מיני בר הינו דבר סופר נחוץ מבחינת האפקט שלו על בריאותנו, והוא כמעט בגדר חובה לאדם שרוצה להעלות למקסימום את נוחותו בכל מה שקשור למים במטבחו, ובד בבד להוריד למינימום את הסיכון הטמון בשתייה של מים שאינם באיכות גבוהה מספיק.

התגובות סגורות.