13 במרץ 2014 | קטגוריה: מאמרים

מקלחון חזית

אם תנסו לחשוב על כל אותם חדרי אמבטיה שמצאו חן בעיניכם בחיים והשאירו עליכם רושם טוב, אתם תראו שחלק בלתי נפרד ממה שהיה נעים בהם היו המקלחונים. מקלחון הוא הדבר המרכזי שניתן למצוא בכל חדר רחצה, ולכן, אם גם אתם מנסים לעצב היום את חדר הרחצה החדש שלכם, כדאי שתחשבו איזה מקלחון יוכל להתאים לכם. האופציות העיקריות הן מקלחונים פינתיים או חזיתיים, וכדאי לדעת שלכל סוג כזה של מקלחון יש יתרונות אחרים. אומנם זה נכון שמקלחונים פינתיים תופסים פחות מקום ומנצלים יותר את כל החלל של חדר האמבטיה, אך מצד שני, מקלחון חזיתי יכול להיות הרבה יותר מרשים ויפה, כך שהבחירה אינה קלה.

מקלחון עמיד

מעבר לכך שיהיה עליכם להכריע בין מקלחון חזית ובין מקלחונים אחרים, כדאי יהיה לחשוב גם על נושא העמידות של המקלחון. כפי שקורה עם הרבה מאוד אביזרים אחרים, גם כשקונים מקלחונים הביתה אפשר ליהנות מאיכויות שונות, ובהחלט כדאי לשים לב לנושא הזה. מקלחון עמיד זו הבחירה הנכונה, אם כי ברוב המקרים גם היקרה יותר, כיוון שכך תוכלו להתקין אותו ולדעת שהוא ישמש אתכם ללא מעט שנים. לעומת זאת, כשקונים מקלחון זול אומנם נהנים מחיסכון משמעותי בכסף, אך מצד שני תמיד ישנו חשש שהוא לא יהיה מספיק עמיד ולא יוכל להחזיק מעמד לשנים רבות.

שימו לב לגודל

דבר נוסף שיש לקחת בחשבון כשקונים מקלחון לחדר הרחצה, זה גודל המקלחון הרצוי. מצד אחד ממתינים לכם כל אותם המקלחונים הסטנדרטיים, אך מצד שני ברוב המקומות אפשר גם להזמין מקלחונים בהתאמה אישית. אם אתם רוצים להתקין מקלחון חזית אך חוששים מכך שהוא יתפוס לכם יותר מידי מקום, תמיד תוכלו לנסות להזמין אותו בגודל אחר וכך להרוויח עוד מקום פנוי בחדר הרחצה. במידה ואין לכם ניסיון בנושא הזה ואינכם יודעים כמה שטח להקצות למקלחון, תמיד תוכלו להתייעץ עם המומחים שממתינים לכם בכל חנות שמוכרת מקלחונים. חשוב להתייעץ עם מי שמבין כיוון שכך תוכלו להגדיל את הסיכויים שבסופו של דבר חדר הרחצה ייצא מושלם.

qf8

התגובות סגורות.