22 במרץ 2016 | קטגוריה: כללי

מרזבי אבץ בהתאמה לעיצוב הבית

אבץ הינה מתכת עדינה אשר יכולה להיות עמידה לשנים רבות

כאשר אנו מתקינים מרזב, נרצה שיהיה גם עיצובי, גם שימושי וגם עמיד לשנים רבות. מרזבי אבץ מאפשרים לנו להשיג עיצוב יוצא דופן בשילוב עם עמידות לאורך זמן וכל שאר היתרונות הגלומים בשימוש במרזב.

אז מה יש לדעת על מרזבי אבץ?

  • כיצד בנויים מרזבי אבץ? אבץ הינה מתכת עדינה אשר רק על ידי שימוש בסגסוגת הנכונה ובהתקנה נכונה תהיה עמידה לאורך שנים רבות. מרזבי אבץ בנויים כמרזבים רגילים, ומשמשים לניקוז מי גשמים מהגג, אולם היתרון הבולט שלהם הינו עמידות האבץ בפני תנאי מזג אוויר קיצוניים כגון חשיפה ממושכת לשמש, וכן עמידותו בפני קורוזיה.
  • תועלת: מרזבי האבץ, כמו כל מרזב אחר, נועד בראש ובראשונה לנקז את המים המצטברים בגג בשל גשמים. בעזרת מרזבי אבץ ניתן לפנות את המים מהגג בקלות, ולוודא את שלמותו של הגג ומניעת נזילות והופעת רטיבות. בנוסף, ניתן לבנות את מרזבי האבץ בצורה כזאת שמאפשרת הצטברות מינימאלית ביותר של לכלוך, כך שיש לנקותם אחת לתקופה ארוכה מאוד, ועדיין ליהנות מכלל היתרונות של מרזב אשר פועל כראוי.
  • צבעים ועיצוב: האבץ והאבץ המיושן המרכיבים את מרזבי האבץ נותנים להם מראה עדין ואציל. ניתן להשיג את מרזבי האבץ בשלושה צבעים עיקריים- צבעו הטבעי של האבץ, שחור ואפור. בנוסף, ניתן להוסיף למרזבים אלמנטים עיצוביים ייחודים, לפי בחירתו של כל לקוח, אשר מוסיפים לעיצוב, ולא גורעים ממנו כמו רוב המרזבים.
  • גמישות החומר: גמישותו של האבץ מעניקה לו יתרון ומעצימה את עמידותו בפני רוחות חזקות, מכות חיצוניות והצטברות המים, אולם הוא יכול להוות גם חסרון. באם מותקנים בצורה לא נכונה, מרזבי אבץ עלולים לקרוס תחת משקל המים והלכלוך המצטברים בהם עם השנים, לכן מומלץ להיעזר בחברה מומחית בתחום לשם בניית והרכבת המרזבים.
  • יתרונות השימוש באבץ: מרזבי אבץ טומנים בחובם יתרונות רבים. אחד היתרונות הבולטים של המרזבים הינו המראה הייחודי שלהם, אשר יכול להוסיף רבות לעיצוב הבית. מרזבים ייחודיים יכולים לשפר את מראהו החיצוני של הבית, במקום לפגוע בו. כמו כך, בשל גמישותו של האבץ, ניתן לעצבו בשלל סגנונות ייחודיים, וכן הוא עמיד הרבה יותר בפני נזקי מזג אוויר, רוחות חזקות, הצטברות מים ולכלוך ועוד.

מרזבי אבץ הינם פתרון פרקטי ועיצובי ביותר

שלא כמו מרזבים רגילים ממתכת או פלסטיק, למרזבי אבץ עיצוב ייחודי ויוצא דופן, אשר מוסיף למראה החיצוני של הבית רבות במקום לפגוע בו. מרזבי אבץ עמידים ביותר בפני תנאי מזג אוויר קיצוניים, בלאי עם השנים והצטברות מים ולכלוך, ויכולים להתאים לכל בית ולכל בניין. בעזרת מרזבי אבץ תהינו מהיתרונות של שימוש במרזב איכותי, עם היתרונות של עיצוב יוצא דופן וייחודי.

התגובות סגורות.