27 ביולי 2015 | קטגוריה: מאמרים

סגנונות עיצוב של מטבחים

עצוב מחדש של הבית כולו או רק של חלקים ממנו יכול להיות מרגש ביותר והוא מלא תקוות לשינוי לטובה בעיצוב ובנוחות. לא פעם אנחנו יכולים לחשוב שקשה לשלב בין נוחות ויופי בעיצוב, המטבח הוא המקום בו הכל אפשרי מבחינה עיצובית, בהתאם כמובן לגודל החלל הנתון. למעשה, כיום, ניתן לעצב מטבחים שמשלבים שימוש ותפעול נוח ומראה אסתטי ומוקפד. סגנונות עיצוב של מטבחים יכולים לאפשר לנו להתאים את מראה המטבח שלנו למראה הכללי של הבית מבלי לוותר על נוחות ופונקציונאליות שהן חשובות גם לעבודה וגם לשהיה במטבח. כך למשל ניתן לשלב בעיצוב המטבח שטחי עבודה רבים לבישול יחד עם נוחות איחסון של מוצרי מזון, כלים ומוצרי חשמל. מגוון הסגנונות הוא אדיר החל ממטבחים כפריים למינהם, דרך מטבח לבן או מטבח מודרני בסגנון הייטק.

איך ניתן לשלב בין עיצוב מסוגנן למטבח ובין הבטיחות שלו?

סגנונות עיצוב של מטבחים יכולים להיות גם יפים וגם בטוחים מאוד לשימוש כל בני הבית, אפילו של ילדים. אם אנחנו רוצים שהמטבח שלנו יהיה בטוח לילדים שלנו כדאי לנו לעצב אותו בצורה בטוחה ויש דרכים מצויינות לעשות זאת מבלי לפגוע בעיצוב. כאשר אנחנו מעצבים את המטבח חשוב שנוודא שלילדים שלנו לא תהיה גישה נוחה לסכינים או למוצרים אחרים שיכולים לסכן אותם כמו מעבדי מזון למשל. מומלץ גם לשים על ארון הניקיון שלנו במטבח מנעול אשר ימנע מהילדים שלנו גישה למוצרי הניקיון השונים – שיכולים לסכן אותם. מטבח מעוצב היטב הוא מטבח פונקציונאלי ונוח לתפעול, ובכך הוא גם מסייע בהקטנת סיכונים מיותרים בעת העבודה במטבח.

סגנונות של מטבחים מעוצבים

חשיבות הסגנון של המטבח בבית היא רבה משום מרכזיותו בבית ובחיים, מומלץ לבחור בסגנון המועדף עליכם יותר מאשר בסגנון הטרנדי ביותר שהרי המטבח אמור לשמש אתכם שנים רבות. בחברת מטבחי המושב תוכלו לבחור את סגנון העיצוב המועדף עליכם, החל ממטבחים מעוצבים כפריים המאופיינים בקוים רומנטיים ובשימוש נרחב בעץ, זכוכית ופרזול, דרך מטבחים לבנים מודרניים ועד מטבחי הייטק מסודננים בצבעים חזקים ובקווים ישרים. הצצות המקצועי והמנוסה שלנו ישמח להציג בפניכם את האפשרויות ולעצב עבורכם את מטבח החלומות שלכם בסגנון המועדף עליכם.

התגובות סגורות.