2 באוגוסט 2018 | קטגוריה: מאמרים

עיצוב חדר ילדים המיועד לתינוקות

אין דבר יותר מרגש וממלא את הלב מתינוק או תינוקת חדשים שמגיעים הביתה. יחד עם כל ההכנות, ההתארגנות והקניות, אנו גם חושבים מהי הדרך הנכונה לעצב את החדר החדש לתינוק שלנו… אז הנה כמה טיפים שיעזרו לכם בתהליך…

שילובי צבעים

מאוד מומלץ לחשוב כמה שנים קדימה ולזכור שהפעוט הקטן יהפוך לילד והזמן איך אומרים? עובר בטיל. לכן, מומלץ לבחור צבעים שישרתו אתכם גם בהמשך. בחירת צבעים קלאסיים לקירות ולרהיטים יאפשרו לנו אחר כך משחק עם האביזרים ועדיין ישרתו את הילד גם כאשר הצרכים שלו ישתנו. לכן, את הקיר כן מומלץ לצבוע בצבע קלאסי כמו שמנת, אפרפר, לשלב שני צבעים מעודנים ואם רוצים גם באחד הקירות לשלב טפט או אפילו טפט על חצי קיר.

אביזרים

האביזרים המשלימים הם מה שהופכים כל חדר לחדר מתוק להפליא. היום יש המון אביזרים עבודת יד במחירים נוחים שישדרגו כל קיר בין אם זו תמונה או פוסטר מדליק, מובייל, סרט עננים או כדורים פורחים ואפילו שטיח למשחק יכול לשדרג משמעותית את החדר. בשלב מאוחר יותר ניתן יהיה להוסיף שולחן עם כסא, נדנדת סוס או אוהל טיפי.

רהיטים

שידת החתלה ומיטה הם שני רהיטים שאי אפשר בלעדיהם בחדר תינוקות. מכיון ומדובר בשני רהיטים שישרתו אתכם ואת התינוק נאמנה במשך שנותיו הראשונות, שווה להשקיע ברהיטים איכותיים מעץ מלא וגם כאן שווה לבחור משהו קלאסי שילך אתכם גם שנים קדימה לילד הבא. מספיק שתניחו על השידה איזו בובה מדליקה או כרית וכבר שדרגתם את העיצוב בחדר.

מאוד חשוב שלא להעמיס יותר מדי צבע, למקם את הרהיטים בצורה שתאפשר למקסם את גודל החלל, לנסות להצניע גירויים שיכולים להפריע בהרדמות וללכת עם הלב.

התגובות סגורות.