2 באוגוסט 2018 | קטגוריה: מאמרים

עיצוב חדר ילדים לבני שנתיים עד חמש

נגמלנו מהבקבוק, החיתול גם הוא בדרך להגיד שלום וזה הזמן לשדרג את חדר התינוקות לחדר ילדים מדליק שישרת את הילד או הילדה שלנו מגיל שנתיים ועד גיל חמש. אז נכון, את השידה אנחנו כבר לא ממש צריכים ולכן כן כדאי לרכוש ארון איכותי ומושקע שגם ישדרג את החדר בפן העיצוב שלו ומצד שני ישמש מקום אחסון.

ומה לגבי מיטה?

מאוד מומלץ לבחור מיטת מעבר שתוכל בשלב מאוחר יותר לשרת את הילד גם שיגדל. היום יש כל מיני מיטות בכל מיני סגנונות ובקרוב הוא או היא ירצו גם לארח חברים לשינה ואולי שווה להשקיע במיטה נפתחת. בכל מקרה, כשעוסקים ברהיטים, כן כדאי להשקיע במוצרים איכותיים מצד אחד אבל קלאסיים מצד שני ולשדרג את החדר עם כל מיני אביזרים שיהפכו אותו לחדר ילדים משגע.

קונספט

עיצוב חדר ילדים לפי קונספט יכול להיות חוויה מופלאה גם עבורכם וגם עבור הילדים. הקונספט יכול להיות דמות מצוירת שהילד או הילדה אוהבים או נושא ממש כמו חדר נסיכות, חדר פיות, חדר דובים או חדר שמיים. אם למשל בחרנו בחדר שמיים יש אינספור אפשרויות כאשר את הקירות ניתן לצבוע בתכלת בהיר בהיר, להוסיף טפט עננים או כדורים פורחים, מובייל עננים, שטיח כוכבים ופוסטר בלונים. זו כמובן רק דוגמא אחת מיני רבות שאפשר לבחור בתור קונספט לחדר ילדים. כן מאוד מומלץ בגילאים הללו כבר לשתף את הילדים בתהליך העיצוב של החדר כדי שהם יריגשו חלק ויהיה להם נעים להיות בו ולשחק. חשוב להתייחס לגודל החלל ולמקסם אותו, זאת ניתן לעשות על ידי מיקום חכם של הרהיטים.

התגובות סגורות.