עיצוב סלון בדירת סטודיו

לגור בדירת סטודיו עלול מאד להגביל אותך מבחינה פיזית. אבל זה לא חייב לכווץ גם את הדמיון שלך. מה שאתה יכול או לא יכול לעשות עם הסלון שלך הוא לגמרי בידיים שלך. למעשה, אם אתה רוצה להפוך את הסלון למקום ששווה לגור בו ונוח לשהות זו, זה לגמרי אפשרי.

 

אם יש לך אקווריום, למה שלא תנצל את זה ותהפוך את זה ל"תמה" טובה לדירה שלך? עץ דקל בעציץ הוא דבר שלגמרי תוכל להרשות לעצמך. קצת דשא מלאכותי ליד העץ והאקווריום, יוכל ליצור אווירה טבעית ומעט טרופית בסלון דירת הסטודיו שלך.

 

דוגמא נוספת: יש לך תמונה עתיקה שסבא שלך הוריש לך? למה לא ללכת על עיצוב פנים לסלון  בסגנון עתיק?תצבע את הקיר בצבע אפור, וביחד עם כמה רהיטים עתיקים או מכשירים כגון פטפון או אוסיף התקליטים שלך תוכל כל פעם שתכנס לדירה שלך להרגיש כאילו אתה שוב בשנות ה-70.

 

לעומת זאת אם תרצה להרגיש כמו מעצב פנים מודרני כאשר אתה בוחר כיצד להכין את הסלון שלך כדאי שתשים דגש יותר על סימטריה ופשטות. תמנע משימוש עודף ברהיטים ותבחר בצבעים חלשים. תמקם כמה שפחות חפצים ורהיטים, זה אולי זמן טוב לרוקן את הדירה שלך מקילוגרמים עודפים של דברים שרצית לזרוק כבר מזמן. ברוב המקרים אלגנטיות פשוטה כזו היא מה שנותן לדירת סטודיו תחושה של קסם בחלל. תוכל להשקיע קצת ברהיטים ולשפר את מראה הדירה עם עץ איכותי או טפטים מעוצבים.

 

אם עיצוב הסלון יעשה היטב, דירת הסטודיו שלך תיהיה ללא ספק מקום שאנשים ירצו לבקר בו. על ידי ניצול של הצד היצירתי שלך, דירת הסטודיו עשויה לעורר את הקנאה של אלה עם בתים מרווחים ותקציבים גדולים יותר משלך.

 

חשוב לזכור שהמפתח ליצירת דירה מפתה וטובה היא גמישות ומגע אישי. אל תהסס להשקיע קצת מזמנך בשביל יצור מקום נעים ואיכותי. ולא, זה שאתה גר בדירת סטודיו לא מהווה תירוץ ולא אומר שצריך לוותר על הרעיון של עיצוב החלל.