10 ביולי 2013 | קטגוריה: מאמרים

צעדים חכמים לעיצוב הבית

לפני כל החלטה הקשורה לעיצוב הבית חשוב להתייעץ עם מעצב פנים או מומחה בנושאים של עיצובי פנים. יכולים להיות הרבה סיבות לעיצוב כושל או עיצוב מוצלח וזה תלוי בכמה צעדים חשובים שאם נצליח לעבור אותן כך נוכל להפוך את העיצוב של הבית למושלם ומוצלח. צעדים אלו הן :

  1. מה אתה רוצה? האם יש לך תוכנית של עיצוב מיוחדת שאתה חושב עליה ורוצה לבצע אותה. היכולות שלך מבחינת תקציב ואפשרויות שונות, כמו העדפת מיקום מסויים, גודל, שטח וסגנון אישי. 
  2. המטרה מהעיצוב- אם המטרה היא לצורך מענה לדרישות ולצרכים של הדיירים ובני המשפחה או לצרכים של יופי וגאווה.
  3. עצות שונות מהמעצב ובדיקת אופציות שונות שיכולות להתאים יותר ממה שאתם תכננתם.
  4. להקפיד על כל פרט ופרט קטון כגדול כי אחרי עיצוב הבית קשה לשנות אותו- לכן חשוב לדעת ולראות איך הוא ייראה ולהיות משוכנעים מהעיצוב.
  5. הכרת החומרים שמשמשים את הקבלן והעובדים על מנת לקבל את מה שבאמת חשבתם ודמיינתם אותו. להכיר את היתרונות והחסרונות של מוצרים וחומרים אלו.
  6. קביעת תאריך התחלה וסיום עם האדריכל ומעצב הפנים, נתינת יעד לסיום העבודה והשגחה על העבודה עם בדיקה לפי התכנית.
  7. לאחר ששלב תכנון השיפוץ הסתיים, התפנה לבחירת מוצרים משלימים כגון חיפויים. אחד החיפויים השכיח ביותר בימינו אנו הוא הפרקטים ואין זה משנה היכן אתה גר. ניתן למצוא מתקיני פרקטים בפתח תקווה , ברמת השרון, בקריית שמונה, בבאר שבע ובעצם לאורכה ולרוחבה של ארץ ישראל הקטנה.

4460_LS

תמונה באדיבות Caesarstone Canada

לסיכום: עיצוב הבית אינו בהכרח מטלה קשה אשר תדיר שינה מעינייך ותגבה את כל כספך. מעקב אחר כמה צעדים פשוטים אלו אשר תוארו לעיל, יעזרו ויהפכו את תקופת העיצוב לתקופה נפלאה אשר בסיומה תיהנה מבית מעוצב וכזה אשר תרצה לחיות בו.

התגובות סגורות.