1 בנובמבר 2012 | קטגוריה: מאמרים

ריהוט לגינה

אין אדם שלא חולם שתהיה לו גינה יפה מחוץ לבית, לשבת בה ולהסתכל על הפרחים ולהתפאר בטיפוח שלה כמו גן עדן קסום. אחרי שקניתם כלי גינון והשקעתם זמן וכסף בטיפוח וגידול צמחייה הגיע הזמן לבחור ולהגדיר את פינת הישיבה בתוך הגן עדן שעיצבתם כך שתתאים לסטייל שלכם ולנוחיותכם. אין ספק שגינה מחוץ לבית אינה רק המקום היחיד שאפשר לשבת בו אלא בתים אחרים מעצבים את המרפסת שלהם והופכים אותה לאחת הגינות היפות ביותר שאי פעם ראיתם. לכל מרחב כזה יש את הצורך שלו בבחירת ריהוט מיוחד שיתאים למיקום ולנוף אם זה בפינות ישיבה, נדנדות, מיטות שיזוף, פרגולות מעוצבות ומרשימות

שמשיות וכו'… ריהוט כזה לגן נמצא כיום במגוון רחב מאד המיוצרים מכל מיני חומרים המתאימים לשימוש חיצוני כמו ריהוט מאלומיניום, ריהוט מראטן סינטטי, עץ או מתכת. ריהוט שיהיה נוח ועמיד לאורך הרבה זמן זהו מה שצריך לחפש לגינה אך כל החלטה של עיצוב אם זה בבית או מחוצה לו מחייבת הגדרה של הצרכים האישיים של הבעלים.

לפני שמחליטים מהו הריהוט שתרצו להשתמש בו בגינה והמתאים לצרכיכם חשוב לבדוק את גודל השטח עבורו בוחרים את הריהוט, ההתקנה, התפעול והתמיכה, והבטיחות בשימוש של הריהוט. השאיפה לשלב בין ענייה על הצרכים לבין המראה הקסום והמושך לעין מצריך חשיבה מעמיקה על הנוחיות והחלטות עיצוביות של המוצרים כי אם במידה ותבחרו בריהוט המושך שאינו נוח לא תוכלו יותר לשבת ליהנות מהמראה הקסום של הגינה.

כמובן שזה הולך לגרום לכם להתלבט בהחלטות שלכם וימנע ממכם לבחור לכן חשוב לעשות סקירת שוק כללית לפני קנייה של מוצרים אלו דרך חנויות הריהוט, לנסות את הרהיטים לשבת עליהם כדי לוודא נוחיות ואם אתם מעדיפים לקנות מהרשת חשוב לקרוא את תגובות המשתמשיפם אודות המוצר, לחפש ברשת על המוצר עצמו ולמצוא מה אנשים אחרים מגיבים ומספרים עליו, מספיק אחד מהמשתמשים יגיד שאינו נוח אז כנראה לא צריך לקנות.

ישנם כמה סוגים של ריהוט לגן כמו :

ריהוט גן מאלומניום- רהיטים מסוג זה מיוחדים בעמידתם בגשם ובחום שאפשר לנקות אותם בקלות וללא כל פחד מחולדה. מגוון רחב של רהיטים מסוג זה כמו כסאות, שולחנות בשילוב של זכוכית, שמשיות, ספסלים, מיטות, נדנדות וכו'…

ריהוט גן מעץ – העץ הינו המרכיב שנותן חום ומראה של אהבה. ישנו עץ מיוחד המיועד לריהוט הגן אשר עובר שימון כל מס' חודשים כדי שצבעו לא יידהה ויתייבש וכתוצאה ייפתחו סדקים בלתי רצויי, לכן ריהוט עץ נותן מראה מהמם וחמים אך מצריך הרבה השקעה, טיפול ושמירה מהחום והגשם.

ריהוט גן מראטן סינטטי (PVC) – זהו הטרנד האחרון בעולם הריהוט של הגן אשר סוג זה של ריהוט עשוי סיבי ראטו סינטטי PVC וציפוי של UV ובכך שני חומרים אלו מאפשרים לריהוט חיים ארוכים יותר. בעבר הראטן הטבעי (הקש) לא היה מחזיק מעמד אך אחרי שפיתחו סוג זה של ראטן לריהוט הגן הפך להיות הסוג הכי מבוקש מה שגרם לשדרוג המראה של הריהוט למיוחדים וצורות מדהימות עוד יותר ובאיכות מעולה שאין לה מתחרה.

ריהוט גן ממתכת- המתכת שעשויים ממנה הרהיטים לגן חייבת להיות מגולוונת מה שאומר שאין אפשרות לגרום לחולדת הרהיט אך זה יכול להיות יקר מאד יחסית לסוגים אחרים של רהיטים ובנוסף חשוב לטפל בסוג זה של רהיטים כי אין אפשרות לדעת עד מתי אפשר למנוע חולדה. כמובן משקלו של רהיט מתכתי הוא יותר מסוג רהיטים אחר וזה גם קושי ומחסום מלקנות רהיטים ממתכת.

 

התגובות סגורות.