25 באוגוסט 2015 | קטגוריה: מאמרים

רסטורציה לריהוט עתיק

ריהוט יכול להיות בין האלמנטים המשמעותיים ביותר בביתנו, אם נבחר אותו בחכמה ונעצב אותו נכון במבנה הבית. על מנת להפוך את הריהוט הביתי לאופנתי ומרשים חשוב שלא להתפשר על פחות מהטוב ביותר. רבים מאיתנו גדלו בבתים בעלי רהיטים ישנים ומרשימים, רהיטים אשר הגיעו מהסבים והסבתות או כאלה שנרכש במחירי עתק. כאשר הרהיטים מתיישנים, רבים ממהרים להשליך אותם לאשפה או מניחים אותם במחסן בשל ערכם הרגשי.

למעשה, גם בעידן המודרני, עידן בו החידושים מתחלפים ללא הרף וניתן למצוא בכל פעם טכניקה חדשה של ייצור, אין תחליף למקורי ולאהוב. רהיטים מבית אבא הם רהיטים שאין להם תחליף, ובעיקר לא כזה אותו ייצרו בחנות סינית. על מנת ליהנות מהרהיטים הישנים של הורינו וסבינו אין צורך להתפשר כיום על תחליף. הודות לתהליכי רסטורציה מקצועיים נוכל ליהנות מהרהיטים איתם גדלנו באיכות הגבוהה ביותר ובמראה מרשים.

מהי רסטורציה?

רסטורציה הינה אמנות ייחודית המשמרת את יופיו של העבר ומחייה אותו מחדש. הודות לרסטורציה ניתן ליהנות מרהיטים שכביכול אבד עליהם הכלח והם אינם בעלי ערך. רהיטים אלו זוכים לקבל יחס אישי ואהבה באמצעות טכניקות ייצור וחידוש שהיו קיימות בעבר וכיום שמורות רק לרהיטים עתיקים. תהליך הרסטורציה משמר את הרהיטים הוותיקים ומעניק להם את החיים שהיו להם בעבר.

רסטורציה מבוצעת תוך שמירה על כללים נוקשים. חשוב להשתמש בצבעים מסוג מסוים ולצבוע על פי שיטה מסוימת על מנת להעניק לרהיטים את היופי האמיתי שלהם. הודות לעבודות רסטורציה הרהיטים זוכים למראה עתיק אך כזה שיצא מהמפעל זה עתה. אלו שמתגעגעים לחזור לשנות החמישים או השישים, השבעים או השמונים יכולים לגלות כי גם עץ ישן הוא בסיס מצוין לריהוט מרשים המזכיר את השנים שעברו ומיוצר בהתאם לסטנדרטים הייחודיים לכם.

לחזור לעבר

באמצעות תהליך הרסטורציה תוכלו להכניס לביתכם את המראה המיושן מבלי להתפשר על איכות הרהיטים, על המראה שלהם ועל היופי הטבעי שלהם. החזרה לעבר מעולם לא הייתה כי נעימה וכה אמיתית, כאשר היא ממוקמת במרכז הסלון או בחדר השינה.

במהלך הרסטורציה תוכלו לשחזר יחד עם אנשי המקצוע את המראה המדויק של הרהיטים וליהנות מחוויה של חזרה לילדות או לנעורים, לבית אבא או לתחושות שכבר נשכחו. אלו שאינם רוצים לוותר על היופי של העבר ועל הסגנונות שהיו קיימים כאן יכולים ליהנות ממגוון אפשרויות של חידוש רהיטים מקצועי ברמה הגבוהה ביותר ובאיכות ייחודית.

התגובות סגורות.