1 ביולי 2014 | קטגוריה: מאמרים

רשת צל כפתרון הצללה

רשת צל נחשבת למוצר הצללה זול ונוח לשימוש בעבר שימשו רשתות הצללה בעיקר עבור מפעלי תעשיה, אירועים, הופעות ואירועי חברות. כיום יש מגוון סוגי רשתות צל במגוון צבעים ועוביים שונים המתאימים לרמות שונות של הצללה.

לכן כיום אנשים רבים החלו להזמין רשת צל כפתרון הצללה לגינה הפרטית בבית.

לרשתות צל מספר יתרונות:

  •          הרשתות הינם מוצר המותאם אישית לפי מידות צבע ולכן ניתן להתקינם בכל מקום ללא שום בעיה.
  •          בזכות מחירם הזול ביחס למוצרי הצללה אחרים בשוק.
  • התקנת רשת צל פשוטה וקלה, את הרשתות וניתן להרכיב בכל מקום ללא צורך בסגירת השטח.

ההבדלים בין רשתות הצל השונות:

בין רשתות הצל ישנו שוני מהותי המטבטא בצפיפות ועובי הרשת.
כים רוב הרשתות הנמכרות היינו בעלות צפיפות של 75% אשר מאפשרות חדירת אור השמש ואוויר לשטח המוצל תוך כדי מניעת חדירת קרני השמש לשטח. הרשתות האיכותיות בעיקר אלו המיוצרות בארץ היינן בעלות מסנני קרינה uv להגנה מפני קרני השמש החזקות.

באזורים חמים במיוחד בהם אור וקרני השמש חזקים מאוד לאורך רוב שעות היום או בגינות פרטיות אשר בעלי הבית נוהגים לשהות הרבה בחצר מומלץ להתקין רשתות צל עבות יותר ובעלות צפיפות של 80% או 90% אשר יספקו הגנה מלאה מפני קרני השמש וצל לאורך כל היום.

בחירת רשת צל:

בעת בחירה של רשת צל חשוב לבדוק את איכות הרשת בעזרת מספר פרמטרים חשובים,
האחת חשוב לוודא כי הרשת מגיע עם דפנות עבות ומחוזקות אשר יבטיחו עמידות וחוזק לאורך שנים.

דבר נוסף הוא ארץ ייצור הרשת כיום מרבית הרשתות הנמכרות בארץ היינן מיוצרות או בארץ או בארצות המזרח, רשתות אשר מגיעות מהמזרח בדרך כלל פחות איכותיות ופחות חזקות עם הזמן החומר יכול להתחיל להתפורר ומכאן גם מחירן הזול.
רשתות המיוצרות בארץ היינן בעלי תו תקן ועמידות יותר בפני חום השמש. לאורך שנים רשתות המיוצרות בישראל חזקות ועמידות יותר ובעלות רמת סינון קרני השמש גבוהה יותר ולכן הם מומלצות מאוד בקרב אנשי המקצוע בתחום.

התגובות סגורות.